دکتر محمدامین روانبخــــــــــــــــــــــش

رتبه ۱ منطقه ۲ و رتبه ۲ کشوری کنکور تجربی سال ۹۵

مدرس ریاضی

– دانشجوی پرشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
– عضو بنیاد ملی نخبگان و سازمان استعداد‌های درخشان
– مدرس ریاضیات کنکور تجربی

بیوگرافی

از راهنمایی وارد مدرسه سمپاد تربت حیدریه شدم. سال‌های اول و دوم دبیرستان اصلا به هدف کنکور و پزشکی مطالعه نمی‌کردم و فقط در حد امتحانات مدرسه درس می‌خوندم و اگه سال دوم دبیرستان یکی بهم میگفت رتبه‌ی ۲ کنکور میشی اصلا باور نمی‌کردم. شایدم میخندیدم بهش! ولی اتفاقی در آخر سال دوم دبیرستان تو زندگیم افتاد و جرقه‌ای شد برای شروع خودباوری و موفقیتم.

اردیبهشت سال ۹۳ آزمونی بین مدارس سمپاد کشور برگزار میشد و من تصمیم گرفتم برای اون آزمون نهایت تلاشم رو بکنم تا ببینم چندمرده حلاجم. از یک ماه قبلش با برنامه‌ریزی و جدیت درس خوندم. با اینکه تا اون زمان هیچ تستی کار نکرده بودم، ولی توی اون یک ماه تونستم رتبه ۹ کشور بشم. همین آزمون باعث شد انگیزه بگیرم و خودمو باور داشتع باشم که منم‌می‌تونم. از تابستونش توی آزمون‌های کانون ثبت‌نام کردم و باز برای آزمون اول هم حدود یک ماه تلاش کردم و تونستم تراز ۷۳۰۰ بدست بیارم و توی شهرم اول بشم!
از اونجا به بعد (یعنی از تابستون قبل از ورود به سوم) دیگه به‌طور جدی تلاش کردم و درس خوندم. در آزمون ۸ آبان ۹۳ تونستم اولین رتبه‌ی تک رقمی‌مو توی آزمون کانون به‌دست بیارم. با اینکه توقع‌ها ازم بالا رفته بود و فشار زیادی روم بود ولی من بدون توجه به اطراف کار خودمو ادامه دادم. سال چهارم میانگین تراز ۸۳۰۰ داشتم توی آزمون‌های کانون و از این نظر تو رده بندی اول بودم و تو کنکور هم رتبه‌۲ کشوری رو بدست آوردم.

سال کنکورم تو روزای تعطیل ۱۱ ساعت مطالعه داشتم و یکی از ویژگی‌های مثبتم تعادلم بود. یعنی این ساعت مطالعه رو هر روز حفط میکردم. بعد از کنکور به مدت تقریبا دوسال در زمینه‌ی مشاوره و تدریس فعالیت داشتم و تقریبا همه‌ی درس‌هارو تدریس می‌کردم (بیشتر به صورت خصوصی) ولی از تابستون سال ۹۷ به طور تخصصی و حرفه‌ای تدریس ریاضی رو شروع کردم (چون به تدریس این درس علاقه‌ی بیشتری داشتم). از آذرماه سال ۹۹ هم همکاری خودم با مجموعه‌ی تیک رو شروع کردم.

کارنامه درصد‌های کنکور سراسری تجربی دکتر محمدامین روانبخش

نام درس
درصد
ادبیات
۱۰۰٪
عربی
۹۴٪
دین‌ و زندگی
۸۵٪
زبان انگلیسی
۹۶٪
زمین‌شناسی
۴۴٪
ریاضی
۹۳٪
زیست‌شناسی
۸۷٪
فیزیک
۹۲٪
شیمی
۹۷٪

همراه با دکتر محمدامین روانبخش

همین حالا تیکی شو!

فرم تماس رو پر کن و ما خودمون باهات تماس میگیریم و راهنماییت می‌کنیم!