تضمین برگشت وجه دوره ۶ بعدی!

طبق تعهدنامه‌ی زیر، موسسه تیک متعهد به این است که در صورت عدم رضایت ۱۰۰٪ی شما در دوره ۶بعدی، تمام مبلغ شهریه شما را برگرداند.
بنابراین شما با شرکت در دوره ۶بعدی حتی ۱ درصد هم ریسک نخواهید کرد، و اگر حتی ۱ درصد نارضایتی داشته باشید می‌تونید هزینه‌ای که پرداخت کردید رو از تیک پس بگیرید!


چرا این تصمیم عجیب رو گرفتیم؟
۱- اطمینان به خودمون: ما به تدریس با کیفیت خودمون و پیشرفت و رضایت شما اطمینان داریم‌ و مطمئن هستیم در صورت شرکت در دوره‌هامون رضایت کامل خواهید داشت.
۲- اعتماد به شما: ما مطمئن هستیم که مخاطب فهمیده و منصف ما از این تضمین و گارانتی سوءاستفاده نخواهد کرد و فقط در صورت نارضایتی از دوره انصراف خواهد داد.

شرایط استفاده از این ضمانت‌نامه چیست؟
۱- شما در دوره‌ی ۶‌بعدی به صورت قسطی شرکت کرده باشید.
۲- دوره ۶ بعدی به صورت ۷ ماه (هر ماه در تعریف تیک معادل ۴ هفته یعنی ۲۸ روز است که الزاما هماهنگی با ماه‌‌های تقویمی ندارد) است و شما تا روز آخر آن ماه امکان انصراف و استرداد وجه رو دارید.
۳- در صورت انصراف از یک درس، شما دیگر حق شرکت در آن درس را در دوره ۶بعدی نخواهید داشت.
۴- برای انصراف دادن فرم زیر را دانلود کنید، از آن پرینت بگیرید و اطلاعات آن را پر کنید. سپس از فرم تکمیل شده عکس گرفته و به اکانت @tik6D بفرستید. مبلغ پرداختی شما ظرف ۴۸ ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط شما عودت داده خواهد شد.
۵- در صورت انصراف از هر درس در ماه اول دوره، ۱۰۰ هزار تومان بابت چاپ و ارسال جزوات (بابت به صورت میانگین ۳۰۰ صفحه جزوه) از پرداختی شما کسر خواهد شد و باقی مبلغ پرداختی استرداد داده خواهد شد.

همچنین می‌تونید فایل PDF رو از اینجا دانلود کنید.

لطفا مطالب رو با دوستانتون به اشتراک بذارید:

اشتراک در تلگرام
اشتراک در فیسبوک
اشتراک در واتساپ
تیـم یکــ رقمی‌های کنکـور

تیـم یکــ رقمی‌های کنکـور

از این فرصت استفاده کن!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
فرصت این پیشنهاد تیک به پایان رسید!

تا علاوه بر دوره امسال، دوره ۶ بعدی ۹۹-۱۴۰۰ رو رایگان دریافت کنید!